Czy ciąża jest możliwa, skoro test wyszedł negatywnie?

mam pytanie ostatni okres miałam 29 sierpnia do dzisiejszego dnia nie mam kochałam się z chłopakiem zawsze bez zabezpieczenia i za każdym razem kończył we mnie ale pobolewa mnie brzuch jak na okres takie skurcze dziwne mam wrażliwe sutki na dotyk robiłam tylko jeden test ciązowy który wyszedł negatywny czy to możliwe że mogę być w ciąży skoro test wyszedł negatywnie?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Teoretycznie test ciążowy wyklucza ciażę w Pani przypadku jednak sugerowałbym powtórzenie badania . Można także skorzystać z badania z krwi, które jest bardziej dokładne.