Czy coś zagraża dziecku? Co oznaczają takie wyniki badań na toksoplazmozę?

Witam, jestem w 7. tyg. ciąży. Ginekolog zlecił mi badania i dzisiaj odebrałam wyniki: TOXO_G 0,00 IU/mL negative TOXO_M 0,321 Index Negative. Czy coś zagraża ciąży? Proszę o odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.

Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.