Czy cztery testy mogą się mylić?

Witam :)
Mam mały problem, nie wiem już co myśleć dlatego proszę o radę: Zawsze mam bardzo regularne miesiączki. Cykle - 28 dni. Kochałam się z chłopakiem 12 dnia cyklu z prezerwatywą, dodatkowo nie kończył we mnie. Dzień po spodziewanym okresie zrobiłam test płytkowy - wyszedł negatywny, potem po 5 dniach, też jedna kreska, szóstego dnia postanowiłam wykonać test z surowicy - wynik - negatywny, a okresu dalej brak, więc 10 dnia zrobiłam czwarty już test (płytkowy) - negatywny.

Dziś jest 12 dzień. Okresu brak. Dodam, że zauważyłam podniesioną temperaturę do 36,8-9 (choć zdarza się też poniżej 36). Co zatem się dzieje? Cztery testy mogą się mylić?
Dodam, że takie czynniki jak zmiana klimatu, drakońskie diety stres nie miały miejsca.
Bardzo proszę o odpowiedź, bo już nie wiem co mam robić. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Badanie poziomu Bhcg z krwi to bardzo czułe badanie. Gdyby była ciąża wynik byłby pozytywny. Prawdopodobnie jednak doszło do zaburzeń hormonalnych. Najlepiej byłoby wykonać badanie USG narządu rodnego. Lekarz być może zleci przyjmowanie progesteronu w celu wywołania krwawienia.

Z poważaniem