Czy da się wykryć od razu, czy doszło do zapłodnienia?

Witam!
Wczoraj współżyłam ze swoim chłopakiem, mam dopiero 17 lat, robiliśmy to bez zabezpieczenia, on skończył we mnie. Co mam teraz zrobić, nie wiem, czy jestem w ciąży. Jeśli pójdę do ginekologa, może mi przepisze tabletkę, a może nie. Czy da się wykryć od razu, czy doszło do zapłodnienia? Test mi raczej nie wykryje po 2 dniach. A co do tabletki, to mam czas tylko 72 godz. Nie wiem, co robić. Pomóżcie!

Witam serdecznie,
w takim przypadku jest oczywiście szansa na zajście w ciążę. Zależy to od dnia cyklu, w którym doszło do stosunku. Czy było to podczas dni płodnych, czy niepłodnych?
Ginekolog nie stwierdzi po dniu od stosunku obecność lub brak ciąży. Jest to niemożliwe.
Może Pani udać się do ginekologa celem otrzymania tabletki po stosunku.
Test ciążowy można wykonać po około 10 dniach od zapłodnienia. Także test ciążowy w Pani przypadku na nic się nie przyda.
Pozdrawiam