Czy denaturat może zlikwidować wszy?

dziedobry mam pytanie mam wszy pielegniarka poradzila mi denaturat czy to dobry sposob na pozbycie sie gnid i wszy natarlam glowe zawinelam recznikiem na 6 godz wyczesalam wlosy czy te gnidy co zostaly sa jeszcze zagrozeniem

Witam. Nie ma gwarancji że denaturat zabije wszystkie wszy, a taki sposób dodatkowo może podrażniać delikatną skórę głowy. Polecam stosowanie specjalnie przeznaczonych do usuwania wszy preparatów dostępnych w aptekach.