Czy dość silne krwawienie ze skrzepami jest objawem poronienia?

Jestem w ciąży od kilku tygodni. Trzy razy zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywnie. Dziś w nocy zaczęłam plamić i wyleciał ze mnie jeden skrzep o wielkości ok.2 cm. Nadal krwawię i to dość silnie tyle, że nie jest to czysta krew lecz bardziej brązowa. Czy to możliwe, że poroniłam?

Witam serdecznie,

Niestety możliwe,że doszło do poronienia. W tej sytuacji powinna Pani jak najszybciej być skonsultowana przez ginekologa. Tym bardziej,że krwawienie jest dość obfite nie należy tego lekceważyć. Może to zagrażać Pani zdrowiu a nawet życiu. Należy pojechać do najbliższego szpitala gdzie jest oddział ginekologiczny.

Pozdrawiam