Czy doszło do przesunięcia owulacji?

Witam.
Mam regularne 26 dniowe cykle, owulacje powinnam mieć 29.12, ale w ogóle tego nie czułam (zawsze czuje jak boli mnie jajnik), poza tym mój śluz był gęsty i biały, jak podczas dni niepłodnych. Dziś (2.01) czuje ból tak jakby w dwóch jajnikach naraz. Czy to możliwe żeby owulacja przesunęła się aż o 4 dni? I dlaczego bolą mnie obydwa jajniki?
Dodam, że staramy się z mężem o dziecko już 6 miesiąc i pomimo bardzo regularnych cykli. Na razie się nie powiodło.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry!

Oczywiście owulacja nie zawsze musi wystąpić w tym samym dniu cyklu nawet przy regularnych cyklach. Raz na kilkadziesiąt owulacji może się zdarzyć owulacja z dwóch jajników- stąd ciąże bliźniacze dwukosmówkowe.

Z poważaniem