Czy dwie miesiączki po ryzykownej sytuacji dają pewność?

Czy jeśli miałam ryzykowną sytuacje, ale w terminie dostałlam miesiączkę, a za miesiąc znowu dostałam tylko, że była ona mniej obfita, ale bolał mnie brzuch, to mogę być w ciąży? Dodam, że przed pierwszą miesiączką po ryzykownej sytuacji zrobiłam test ciążowy po południu, 12 dni po, i wyszedł negatywnie. Czy mogę być w ciąży? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Mało prawdopodobne, aby była Pani w ciąży, ale w razie wątpliwości może Pani przecież powtórzyć test ciążowy.

Pozdrawiam!