Czy guzek pod pachą oznacza nowotwór?

Jestem kobietą. Mam 36 lat. Dokucza mi narywanie jakiegoś guzka między pachą prawą a piersią. Robiłam usg, które brzmi: piersi o budowie tłuszczowo/gruczołowej, echogeniczność tk. gruczołowej w przewodzie zachowana, jednorodna, bez rozwiniętych cech zmian dysplastycznych. W lokalizacji wskazanej wykazano obecność obszaru gruczołowego wydzielonego długością 19mm i grubością do 6mm, obszar zawiera centralnie drobne pole hipoechogeniczne- może odpowiadać tworzącej się płytce dysplastycznej- do wczesnej kontroli za 2 mc lub weryfikacji bac. Poza tym w obu piersiach nie wykazano litych zmian ogniskowych, bez skutku torbielowych. Przewody mlekowe bez cech poszerzenia, zarysy powięzi mięśniowych gładkie. Doły pachowe bez zmian węzłowych. Narywanie nie jest bardzo częste ani mocno bolesne, ale pobolewa.

Dzień dobry!

Opisywana zmiana jest podejrzana o zmianę rakową. Dlatego można ją obserwować  i za dwa miesiące powtórzyć badanie Usg lub wykonać biopsję cienkoigłową, która wyjaśni co to za zmiana.

Z poważaniem