Czy istnieją jakieś sposoby, które rozrzedzą śluz płodny?

Dzień dobry. Czy istnieją jakieś sposoby, ktore rozrzedzą śluz płodny? Pytam, ponieważ moj mimo, że jest rozciągliwy i raczej przeźroczysty to jest gesty i może niekiedy osiagnac aż 10 cm przy rozciągnieciu! Poza tym, jest on wewnatrz i mało kiedy, tudzież prawie wcale nie wychodzi a w srodku "zalegają" spore ilości. Dodatkowo wydaje mi sie, ze mam sucho w pochwie przez pierwsze kilka centymetrów od ujścia pochwy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia nieprawidłowości wydzieliny z pochwy proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.