Czy istnieją naturalne metody na zwiększenie wzrostu?

Witam . Mam 18 lat ,169 cm wzrostu i 58 kilo . Moi mam ma 160 a tato 173 . Mam takie pytanie :Do ktorego roku życia można rosnąć ? Do 18 , 21 ? Czy są jakies naturalne metody na zwiekszenie wzrostu ? Chodzi mi o jakieś tabletki ewentualnie ćwiczenia powiązane z odpowiednią dietą . Z góry dziękuje za odpowiedź :)
18 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna jest pomocnym czynnikiem, nie mniej jednak o wzroście decydują w większości czynniki genetyczne. Wzrost kształtuje się różnie, nawet do 21 roku życia.