Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna zajdzie w ciążę?

Witam!
Wczoraj chcieliśmy uprawiać stosunek z moją dziewczyną, lecz problemem był brak prezerwatywy, no więc nie doszło do niczego wielkiego, 2 razy wsunąłem członka w nią, lecz od razu po chwili wyszedłem, bo czułem lęk, że mógłbym dojść. Po zabawach (nie był to stosunek) doszedłem na brzuch swojej partnerki.
Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna zajdzie w ciążę?

Witam serdecznie,
jeżeli nie doszło do wytrysku, mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Wydziela się on podczas pobudzenia seksualnego. Zawiera on plemniki, dlatego może w takim przypadku dojść do zapłodnienia.
Po około 10-14 dniach należy wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam