Czy jak na swój wiek mam odpowiednią długość?

Witam. Martwię się moim penisem, ponieważ gdy czasami poruszamy z kolegami ten temat, każdy się chwali, że ma po 16-17 cm i nie wiem czy to prawda, czy po prostu sobie zawyżają. Mam 14 lat, niedługo będę miał 15. Mój penis we zwodzie ma wymiar 14 cm ponad - przy zwisie nie wydaje się taki mały, jak mierze go to odczuwam satysfakcję, ale gdy patrze na niego wydaje mi się za mały i boję się stosunku z kobietą, bo mam propozycję. Ale boję się tego, że wyjdzie na jaw, że mam małego.

Witam!

Jak słusznie zauważyłeś, wielu mężczyzn zawyża wymiary swojego penisa, chcąc wzbudzić zazdrość kolegów. Warto jednak zauważyć, że wymiar podłużny najważniejszy jest dla męskiego ego. Dawno już bowiem dowiedziono, że dla osiągnięcia pełnej satysfakcji przez partnerkę ważniejszy jest obwód od długości. Dodatkowo, warto skoncentrować się na uczuciu i oprawie.
Wracając do wymiarów, chciałabym zauważyć, że jesteś jeszcze w fazie dojrzewania, na pewno jeszcze urośniesz, a i Twój penis zwiększy się wymiary. Długość 16 cm jest typowa dla dojrzałego mężczyzny.

Pozdrawiam