Czy jasnobrązowy śluz po współżyciu to oznaka ciąży?

Witam Tydzien temu wspolzylam z chlopakiem.Byly to niby dni plodne i owulacja. Dzisiaj zauwazylam ze mam dziwny jasnobrazowy sluz. Czy to moze byc oznaka ciazy?? Do okresu jeszcze mi brakuje troche dni wiec to na pewno nie okres
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmiemy ciążę jako możliwą to krwawienie implantacyjne zwykle pojawia się po upływie 10 dni od stosunku. Stąd też nie można takiego scenariusza wykluczyć. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dniu po tym zajściu.