Czy jeśli kobieta ma objawy miesiączkowe to znaczy, że nie zaszła w ciążę?

jeżeli kobieta ma objawy miesiączkowe, tzn że NIE zajdzie/zaszła w ciążę ? Jak to jest ogólnie z tym np, że w owulacje doszło do stosunku - przyjmijmy, że zapłodnienie wyszło pozytywnie, objawy okresu takie jak powiększone/czułe piersi się nie pojawią? Czy np. pojawią się, ale znikną . Proszę o wytłumaczenie dokładne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Fakt, czy zaszła Pani w ciążę nie wyklucza możliwości wystąpienia objawów PMS. Proszę jednak pamiętać, że każda kobieta jest inna i może inaczej reagować.