Czy jest duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Cześć, mam 16 lat jestem dziewczyną.
Sypiam z chłopakiem od 2 miesięcy, rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że będziemy współżyć w okres. Współżyliśmy w 3 dzień okresu. Doprowadziłam go do takiego podniecenia, że spuścił się we mnie 5 razy. A jeszcze dzień wcześniej czytałam, że chłopak nie może dojść więcej niż raz. Było to dla mnie dziwne, ale to prawda.

Nie zauważyłam w sumie na razie żadnych objawów. Okresu jeszcze nie dostałam, bo jeszcze nie powinnam. Zobaczyłam, że od kilku dni mam czasem brązową a czasem łososiową wydzielinę. Brązowa nie ma żądnego zapachu, a łososiowa ma nieprzyjemny.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję:)

Witam!

Podczas krwawienia miesiączkowego teoretycznie trwa okres niepłodny. Jednak istnieje wiele czynników, mogących przesunąć owulację (m.in. stres, przeziębienie, gorączka, odchudzanie). Ponadto plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych kobiety kilka dni. Dlatego podczas miesiączki również można zajść w ciążę, chociaż ryzyko jest znacznie mniejsze.

Brązowa wydzielina świadczy o tym, że krwawienie już się kończy.
Jeżeli w spodziewanym terminie miesiączki nie pojawi się krwawienie, należy wykonać test ciążowy.

Więcej informacji na temat współżycia podczas okresu znajduje się na stronie: http://abcantykoncepcja.pl/seks-w-czasie-okresu-czy-trzeba-sie-zabezpieczac