Czy jest możliwe, żeby owulacja przesunęła się o kilka dni?

Witam, posiadałam regularne cykle co ok 28-29 dni ostatni okres dostałam 08-09 stycznia, czy jest możliwe żeby do zapłodnienia doszło 25.01. czy jest możliwe zeby owulacja przesunela sie o kilka dni?? dodam że miałam wtedy przejrzysty śluz, taki typowy dla dni płodnych.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Były to dni płodne.