Czy jest możliwość, aby BetaHCG wykazała ciążę 4 dni po stosunku?

Witam. Czy jest możliwość aby BETA HCG wykazała ciąże 4 dni po stosunku ? Zrobiłam wtedy test i wynik był 38. Nie wiem czy do zapłodnienia doszło 4 dni przed zrobieniem badania czy wcześniej.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby to stwierdzić należałoby wykonać test i sprawdzić stopień narastania gonadotropiny kosmówkowej. Proponuję udać się do ginekologa.