Czy jest możliwość, by doszło do zapłodnienia?

Witam, mam problem. 10.10.14r dostałam spóźnioną o 5 dni miesiączkę. 26.10.14 kochałam się z chłopakiem używając prezerwatywy, która pękła. Gdy zauważyliśmy, że pękła, zakończyliśmy stosunek. Nie wiem jak obliczać dni płodne i niepłodne. Dodam, że chłopak twierdzi, że nie miał wytrysku. Pytanie brzmi następująco: czy jest możliwość, by doszło do zapłodnienia? I czy 26,10 był dniem płodnym? Proszę o pomocną radę.

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia wiąże się z ryzykiem zapłodnienia. Metoda obliczania dni niepłodnych i płodnych jest mało skuteczna przy cyklach nieregularnych. Proponuję wykonać BhCG z krwi- już 10 dni po zapłodnieniu wynik powinien być wiarygodny lub zrobić test ciążowy- najszybciej 14 dni po zapłodnieniu.
Pozdrawiam