Czy jest możliwość przyklejenia koronki na ząb na nowo?

Dzień dobry mam pytanie 9 lat temu miałem zakladana koronkę na górną jedynkę w zeszłym tygodniu zaczęła mi się ruszać moje pytanie brzmi czy jest możliwość przyklejania jej na nowo.Z góry dziękuję

Lek. Marta Jaruchowska

wszystko zależy w jakim stanie jest ząb pod koroną, 9 lat to dość długo, poza tym jeśli jest ona nieszczelna stanowi bardzo dobre miejsce do namnażania się bakterii i rozwoju próchnicy. Trzeba jak najszybciej udac się do stomatologa protetyka, który oceni stan zęba i dalsze możliwości,ale jeśli będzie w miarę dobrze a wizyta nastąpi w dość krótkim czasie to szanse są.