Czy jest możliwość zajścia w ciążę po stosunku bez zabezpieczenia i późniejszym przyjęciu tabletki?

Miałam stosunek z facetem,który się nie zabezpieczył. Następnego dnia po około 5 godzinach wzięłam tabletkę antykoncepcyjną. czy jest możliwość zajścia w ciążę?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Z opisu nie wynika jaki środek antykoncepcyjny przyjęłaś. Czy jest to "tradycyjny" lek antykoncepcyjny czy tzw. tabletka "po stosunku"?
Nie piszesz również czy wcześniej przyjmowałaś jakąkolwiek antykoncepcję, z jaką częstotliwością i czy w dniu stosunku byłaś w trakcie kuracji czy też ją dopiero rozpoczynałaś?
W razie wątpliwości uściślij, proszę powyższe dane.

Pozdrawiam.