Czy jest możliwość zajścia w ciążę w 6 dniu cyklu?

Witam, Moje cykle trwają zwykle 30-40 dni. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość zajścia w ciążę w 6 dniu cyklu? Stosunek trwał bardzo krótko i partner nie doszedł wewnątrz ani na zewnątrz. Jakie jest prawdopodobieństwo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.