Czy jest nadzieja, że serduszko zacznie bić?

Jestem w ciąży. Lekarz stwierdził 7. tydzień, ale nie widział serduszka - dał mi skierowanie do szpitala. Czy jest nadzieja, że jeśli poczekam tydzień serce zacznie bić? Na dzień dzisiejszy CRL 3,9 mm. Czy są szanse? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

To pytanie powinna Pani zadac lekarzowi wykonującemu USG. Istotne jest, czy odnośnie długości trwania ciąży nie ma on wątpliwości. Oczywiście można powtórzyc badanie po tygodniu.