Czy jestem gruba? Nie za dużo ważę?

Mam 14 lat, ważę 43 kg i mam 154 cm - czy nie za dużo ważę? Odchudzam się, mało jem. Bardzo proszę o odpowiedź.
14 LAT ponad rok temu

Witaj!

Twoje BMI wynosi 18,1. Twoja masa ciała, mimo że mieści się w chwili obecnej w  normie, to jest na granicy niedowagi. Z całą pewnością nie powinnaś się odchudzać - jesteś w wieku, w którym nieprawidłowa dieta może wyrządzić ogromne szkody w Twoim organizmie.

Pozdrawiam.