Czy jestem w ciąży? Bolą mnie jajniki

Miesiączkę ostatnią miałam dwa dni i do tego tydzień mi się spóźniała. Mam wzdęty brzuch i boli mnie jajnik.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Trudno określić na podstawie informacji, które Pani przedstawiła czy jest możliwość ciąży. Jeżeli ma Pani takie podejrzenia proszę wykonać test ciążowy.
Przyczyn wydłużenia cyklu oraz zmian charakteru miesiączki może być bardzo dużo np. odchudzanie, stres, duży wysiłek fizyczny lub też zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam