Czy jestem w ciąży? - test wyszedł negatywny...

Witam. 1 lutego miałam 4 dni miesiączki. Koło 10 lutego kochałam się z mężem bez zabezpieczenia. 16 lutego miałam bardzo słabe, trwające 2 dni brązowe plamienia i teraz nadal nie mam miesiączki, a powinnam ją mieć już od ok. 3 dni. Dodam, że cykle mam 30-33-dniowe. Kilka dni temu odczuwałam lekkie bóle podbrzusza, tak jakby w czasie miesiączki. Zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywnie. Czy może to być ciąża?

Witam serdecznie,
Wynik testu ciążowego jest wiarygodny po około 14 dniach od stosunku. Czasami zdarza się, że na początku ciąży stężenie beta-hCG jest zbyt niskie, aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Dlatego proszę powtórzyć test ciążowy za parę dni. Ale prawdopodobieństwo, że Pani jest w ciąży jest bardzo małe.
Pozdrawiam