Czy kawa przyspiesza metabolizm?

Witam. Czy to prawda, że kawa przyspiesza metabolizm? Czy muszę jeść kawałek chleba na kolację? Jak bardzo od niego przytyję? 43kg - albo więcej, bo ostatnio się nie ważyłam. Wzrost: 164, mam 16 lat. Nie godzę się z tym, że muszę przytyć! Czekam na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
16 LAT ponad rok temu

Witam.

Czy to prawda, że kawa przyspiesza metabolizm? Czy muszę jeść kawałek chleba na kolację? Jak bardzo od niego przytyję? 43kg - albo więcej, bo ostatnio się nie ważyłam. Wzrost: 164, mam 16 lat. Nie godzę się z tym, że muszę przytyć! Witam,

Twoja masa ciała jest zbyt mała.
Informacje o kawie znajdziesz pod linkiem:
http://portal.abczdrowie.pl/raport-kawosza
Chleb i produkty zbożowe powinny stanowić podstawę żywienia.
Najlepiej, by pieczywo było z pełnego ziarna.
Jest zdrowsze.
Od chleba nie przytyjesz pod warunkiem spożywania go w umiarkowanych ilościach.
100 g pieczywa to około 300-350 kcal.

Pozdrawiam