Czy kawałek jabłka może zalegać w gardle?

Mój problem polega na tym że po zjedzeniu jabłka ...połknęłam błonkę osłaniającą pestke ... tą ostrą przeźroczystą część. Czy mogła mi się zatrzymać w tchawicy ? Gdyż czuję ją już 5 dzień od feralnego połknięcia (ma może 1-2mm)Czuję ją przy oddychaniu strsznie mnie kuje,dławi. Byłam u larygngologa ale zostało mi zbadnaego gardło na wysokości krtani ... poniżej konieczna jest gastroskopia .. czego wolałabym uniknąć ... czy jest to możliwe aby "ta" błonka utknęła mi w gardle ...? Proszę o porade .
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisany przez Panią fragment jabłka jak najbardziej mógł Pani utknąć w przełyku/dolnej ścianie gardła. Jedynym badaniem, które może to potwierdzić/wykluczyć jest gastroskopia.