Czy kilku miesięczne zażywanie efedryny może wpływać na zdrowie psychiczne?

Czy kilku miesięczne zażywanie efedryny w większych dawkach niż lecznicze może po latach wpływać na zdrowie psychiczne?na występowanie np.stanów depresyjnych?

Tak, niewątpliwie. Nadużywanie efedryny prowadzić może do stanów depresyjnych a nawet epizodów psychotycznych. Nawet jeśli utrzymuje Pan dłuższą abstynencję, to nie należy lekceważyć objawów depresyjnych. Nie zależnie od przyczyny proponuję udać się do lekarza-psychiatry.