Czy konieczne będzie ponowne usunięcie guza?

Carcinoma eccrinale cylindromatoid - czy jest to rodzaj nowotworu złośliwego, czy konieczne jest wycięcie? Miałam już zabieg wcześniej 4 lata temu. Lekarz pisze o jakiejś wznowie usuniętego wcześniejszego nowotworu.

Beata

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Prawdopodobnie będzie konieczna kolejna interwencja lecznicza (o rodzaju leczenia zadecyduje lekarz po kwalifikacji na podstawie zaawansowania klinicznego i wynikach rozpoznania hist-pat).

Proszę jak najszybciej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Redakcja abcZdrowie.pl