Czy kontakt z zimnym betonem mógł doprowadzić do wymarcia plemników?

Witam Pana! Zna Pan moją historię, moje pytania odnośnie zapaleniu jąder, ich obumarciu i braku reakcji seksualnych. Byłem u lekarza urologa na badaniu USG, na którym stwierdził, że ukrwienie jest w miarę prawidłowe, choć wykrył występowanie płynów w jądrze czy mosznie, nie pamiętam. Ale myślę cały czas, bo ten brak erekcji i wytrysku nie dają mi spokoju.

Chciałem zapytać, czy możliwe jest to, że niska temperatura, gdy siedziałem na lodowatym betonie kilka minut mogło sprawić zabicie produkcji plemników i ejakulatu w jądrach czy najądrzach? I nie ma przez to wypływu nasienia, spermy - takiej jak to jest naturalnie w tym narządzie, skoro już prawie miesiąc brak u mnie naturalnych reakcji seksualnych, jak na faceta. Owszem występuje u mnie od kilku dni reakcja na film erotyczny podczas masturbacji, ale tylko mała, znikoma erekcja i wypływ 2-3 kropel przezroczystej cieczy, które wypływają szybko podczas masturbacji i na tym koniec, penis opada.

Czytałem, że jest to wydzielina z gruczołu krokowego (prostaty), a nie sama naturalna sperma z jąder z całą gęstą wydzieliną. Czy jest taka możliwość, żeby to była tylko wydzielina z gruczołu krokowego prostaty, która szybko wypływa, a erekcja opada bez wymieszania plemników z mlekiem, jako sperma kolorystycznie i objętościowo? Czy istnieje taka możliwość, żeby niska temperatura podczas siedzenia na betonie mogła spowodować zaziębienie jąder na tyle, żeby zabić produkcję i wydzielanie plemników czy ogólnie spermy przez prącie i brak jego twardnienia, utrzymywanie wzwodu?

Podczas badania USG lekarz urolog stwierdził przepływ krwi w jądrach, mosznie niby normalnie, to mam pytania. Skoro jest przepływ krwi w tym narządzie, to można wykluczyć z całą pewnością obumarcie jąder? To jaki może być powód braku twardnienia i utrzymywania wzwodu podczas masturbacji czy myślach erotycznych? Czy możliwe jest to, że w środku jąder są jakieś nieprawidłowości, czego nie widać na zdjęciach USG, jak brak produkcji plemników lub testosteronu i brak chęci seksualnych? Czy możliwe jest trwałe nieprodukowanie spermy, plemników czy powrotu prawidłowej erekcji, produkcji testosteronu, w związku z czym koniec życia płciowego z partnerką? Mam dopiero 29 lat i się boję tego.

Chciałem zapytać, czy możliwe jest to, że niska temperatura, gdy siedziałem na lodowatym betonie kilka minut mogło sprawić zabicie produkcji plemników i ejakulatu w jądrach czy najądrzach? - Nie ma takowej możliwości. Niska temperatura działa wręcz przeciwnie niż wysoka i zwiększa produkcję ejakulatu wraz z plemnikami w jądrach, a nie blokuje ten proces. Na pewno nie doszło pod wpływem niskiej temperatury do zaburzeń w pracy jąder. Czy jest taka możliwość, żeby to była tylko wydzielina z gruczołu krokowego prostaty, która szybko wypływa, a erekcja opada bez wymieszania plemników z mlekiem, jako sperma kolorystycznie i objętościowo? - Raczej nie ma takiej możliwości. Ejakulat zawsze jest mieszaniną składającą się z wydzieliny z prostaty, pęcherzyków nasiennych i jąder (plemniki).

Czy istnieje taka możliwość, żeby niska temperatura podczas siedzenia na betonie mogła spowodować zaziębienie jąder na tyle, żeby zabić produkcję i wydzielanie plemników czy ogólnie spermy przez prącie i brak jego twardnienia, utrzymywanie wzwodu? - Nie ma takiej możliwości. Skoro jest przepływ krwi w tym narządzie, to można wykluczyć z całą pewnością obumarcie jąder? - Tak można wykluczyć, skoro jest prawidłowy przepływ krwi.

To jaki może być powód braku twardnienia i utrzymywania wzwodu podczas masturbacji czy myślach erotycznych? Czy możliwe jest to, że w środku jąder są jakieś nieprawidłowości, czego nie widać na zdjęciach USG, jak brak produkcji plemników lub testosteronu i brak chęci seksualnych? - Raczej jeśli w badaniu fizykalnym jest wszystko w porządku oraz w badaniach dodatkowych: laboratoryjnych, jak i obrazowych, także to można z dużą pewnością wykluczyć podłoże organiczne zaburzeń erekcji i ejakulacji. A więc podłoże tych dolegliwości mogą być psychogenne.

Czy możliwe jest trwałe nieprodukowanie spermy, plemników czy powrotu prawidłowej erekcji, produkcji testosteronu, w związku z czym koniec życia płciowego z partnerką? Mam dopiero 29 lat i się boję tego. - Wątpię, że mogłoby dojść do całkowitego zaprzestania przez Pana produkcji spermy i testosteronu przy prawidłowych wynikach USG i laboratoryjnych. Raczej jest to wykluczone, tym bardziej na stałe.