Czy krem Dermamelan można stosować pod oczy?

Drodzy Państwo, zadałam już kilka pytań odnośnie zabiegu dermamelan, bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Mam jeszcze ostatnie pytanie, czy krem dermamelan 2, podtrzymujący zabieg maski, można stosować pod oczy, jeśli tak jak daleko można smarować, czy aż pod same rzęsy? Zależy mi, aby melasma znikła w tym miejscu oraz skora stała się bardziej sprężysta, bardzo proszę o opinie. Dziękuje tysiąckrotnie oraz pozdrawiam lekarzy odpowiadających na pytania!

Witam
Skóra w okolicy oczu jest bardzo wrażliwa i cienka. Musi Pani bardzo uważać, żeby nie przesuszyć i nie podrażnić jej za bardzo. Potem trudno będzie ją zregenerować. Dermamelan 2 nie powinien być stosowany w tej okolicy. Jeżeli zależy pani na zlikwidowaniu przebarwień również w tych miejscach, proszę rzadziej nakładać krem i krócej go trzymać oraz dodatkowo stosować odżywcze kremy.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

W okolicy oka można stosować ten krem ale bardzo ostrożnie - do granicy kostnej oczodołu tj ok 1 cm od granicy rzęs. Wcześniej omówić swój problem z lekarzem prowadzącym,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel