Czy krwawienie po 14. dniach od owulacji jest krwawieniem implantacyjnym?

Bardzo proszę powiedziec mi czy jeśli krwawienie (nitki krwi przy sikaniu) po 14 dniach od owulacji może to byc krwawienie implatacyjne . dzis jest 15 dzien po owulacji i jest lekkie plamienie..Bardzo proszę o odpowiedz nadmienię iż staramy się o dziecko

Szanowna Pani!

Może tak być.Niestety musi się Pani uzbroić w cierpliwość i poczekać kilka dni, żeby potwierdzic ewentualną ciążę.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka