Czy kształt mojej twarzy się zmieni?

Witam. Jestem Weronika i mam pytanie do specjalisty. Chodzi o moją twarz. Jest bardzo okrągła, mała, pulchna i nie widać w niej kości policzkowych.Jest bardzo dziecinna.Przypomnę że mam 13 lat. Proszę tylko o odpowiedź czy jeszcze z niej wyrosnę i na przykład nie wydłużyłaby mi się lub coś takiego. Z góry dziękuję za odpowiedź.
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Znajdujesz się w zasadzie w środku okresu dojrzewania, z całą pewnością więc proces kształtownia się Twojej buzi i sylwetki nie jest zakończony. Trudno powiedzieć, czy zmieni się ona w diametralny sposób, w dużej mierze zależy to bowiem od czynników genetycznych. Nie mniej jednak jeśli masz jeszcze dziecięce rysy, jest duża szansa że wraz z postępującym dojrzewaniem ulegną one zmianie. Pozdrawiam.