Czy kuracja z maścią Clotrimazolum zlikwiduje ból w pochwie podczas stosunku?

Od kilkunastu dni odczuwam ból w pochwie podczas stosunku. Dolegliwość ta już raz mi się pojawiła (miesiąc temu, tak samo jak teraz od razu po miesiączce). Wtedy miałam jakąś infekcję i po 2-tygodniowej kuracji maścią Clotrimazolum wszystko wróciło do normy. Teraz mam niewielkie biało-przezroczyste upławy i lekki biały nalot w okolicach sromu. Czy kuracja z maścią Clotrimazolum zlikwiduje ból, czy powinnam pójść do ginekologa? Dodam, że ból raczej nie jest spowodowany dykomfortem psychicznym.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zdecydowanie powinna Pani udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.