Czy lekarz mógł nie zobaczyć 7-tygodniowej ciąży?

,czy lekarz mogl nie zobaczyc ciazy 7 tyg po pettingu, w 13 dzien cyklu(wywolany luteina. od pettingu mialam dwa krwawienia z odstawienia luteinyy 50. jedno plamienie, drugie krwawienie obfite, skapsze w 3dzien, pozniej normlane. dziś 25 dc a ja nie miałam śluzu płodnego chyba. Cały miesiac biały śluz, nie jest go dużoo. ale temperatura wzrosła z 36.5 do 36.7 czasem 36.8 20 dc. Czy lekarz mógł pomylić pecherzyk ciazowy z pecherzykiem graffa?endo 3linijne,0.541 cm.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo pomyłki. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.