Czy lekarze mieli prawo 12 h po poronieniu wypisać mnie ze szpitala do domu?

poroniłam, tak jest wg. lekarzy w szpitalu. Po 3 dniach od wyjścia ze szpitala poszłam na wizytę do swojego lekarza. Ten zauważył płyn w macicy, którego wcześniej nie było. Nakazał iść do szpitala. Wieczorem byłam w szpitalu. Rano zrobili ponowne badania-płynu brak mam iść do domu. Twierdzą, że wszystko ładnie się goi nic mi nie jest, a płyn zniknął. Czy to normalne, że nawet na obserwacji mnie nie zostawili? tylko po 12h wysłali do domu?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ciężko jednoznacznie ocenić postępowanie lekarzy nie mając przedstawionych wyników badań i nie mając możliwości przeprowadzenia badania klinicznego, w celu weryfikacji stanu faktycznego.
Jeśli lekarze nie widzieli podstaw do hospitalizacji, mieli prawo wypisać Panią do domu.