Czy małe libido u 21-latka jest normalne?

Czy małe libido u 21latka jest normalne? Ostatnio zauważyłem problemy z erekcją. Rzadko pojawia się rano a w dzień nigdy w pełni a w nocy tylko przy filmie lub gdy się "postaram". Jeszcze nie uprawiałem seksu i ten na filmie mnie podnieca, ale gdy pomyślę, że sam jestem w takiej sytuacji, erekcja zmniejsza się. Wcześniej w ogóle mi na tym nie zależało. Czy to jakaś blokada psychiczna? Do kogo powinienem się zgłosić?

Korzystna jest aktywnośc fizyczna.
Seksualność ma swoje "różne okresy".
Prawdopodobnie nie bedzie miał Pan problemów z partnerką.
Do lekarza zgłosiłbym się dopiero, gdyby objawy miały tendencje do utrwalania lub nasilania.
Aktualnie podawane przez Pana symptomy pewnego obniżenia według mnie nie budza jeszcze niepokoju.
Pozdrawiam. JW, Poznań.