Czy mam ADHD? Czy ze mną wszystko jest dobrze?

Witam, mam 20 lat. Już od małego miałem dużo więcej energii niż moi rówieśnicy, miewałem napady, które mnie pobudzały dawały mi wtedy nazywałem to "nadludzką siłą". Miałem wtedy dużo więcej energii, dużo więcej siły i ogólnie wszystko mi się wyostrzało, mogłem nad tym kontrolować, trwało to nie dłużej jak 30 minut, miałem to często, przynajmniej z 5 razy na tydzień. Teraz jak już jestem starszy uspokoiło się to, ale dalej mam podobne napady siły, na szczęście wykorzystuję to w pracy. Czy coś ze mną jest nie tak?? Czy może mam jakaś odmianę ADHD?? A i jeszcze nie raz mam tak, że gdy patrzę na przyjaciół bądź znajomych to wyobrażam sobie jak im robię krzywdę, albo jak zabijam ludzi.

Witam;)

Przekonanie o własnej sile może prowokować do różnych działań niekoniecznie pozytywnych. Domyślam się, że jest Pan zaciekawiony swoimi zdolnościami:) oraz poznaniem samego siebie. Zachęcam do spotkania z psychologiem i/lub psychoterapeutą ponieważ tylko w kontakcie ze specjalistą jest Pan w stanie zrozumieć, nazwać i kontrolować własne myśli, niepokoje, uczucia. Myślę, że im szybciej spotka się Pan psychologiem, tym lepiej dla Pana;)

Pozdrawiam