Czy mam chore nerki?

Mam 30 lat, 165cm wzrostu, ważę 55kg. Jestem na głodówce (wiem, niezbyt rozsądne). przedwczoraj ważyłam 55, po przespanej nocy nagle 59kg. Podejrzewam, że to zatrzymanie wody w organizmie. Nie napuchłam nigdzie oprócz brzucha, który jest nieco wydęty, pobolewają mnie nerki. Biorę tabl z zawartością pietruszki-podobno moczopędne, ale nic takiego nie zauważyłam (że są moczopędne). Piję ok 1,5 litra wody, zawartość Na 19,4mg/l. Byłam na różnych dietach, głodówkę też kiedyś miałam i nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. Nie wiem, czy mam czekać na efekt działania tabletek, czy to w ogóle sytuacja bezpieczna/ niebezpieczna? A może po prostu konieczna wizyta u lekarza? Dodam, że tam gdzie mieszkam nie można poszczycić się dobrym lekarzem, często czegoś nie wiedzą i wyganiają do szpitala. Pozdrawiam
30 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Zdecydowanie odradzam głodówki.
Informacje o ich szkodliwości znajdzie Pani pod adresem:
 http://portal.abczdrowie.pl/glodowka-czy-warto

Jeśli odczuwa Pani bóle nerek, wizyta u lekarza byłaby wskazana.
Także stosowanie tabletek moczopędnych nie jest najlepszym pomysłem.
Może to prowadzić do zachwiania równowagi elektrolitowej.

Pani BMI wynosi 20.22.
Pani masa ciała jest prawidłowa.
Jeśli nie jest Pani zadowolona ze swojej sylwetki - proszę ćwiczyć.
Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pani na: www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam