Czy mam jeszcze szansę na dziecko?

Mam 31 lat, mam dwoje dzieci.
Dwa lata temu poroniłam trzecie dziecko w 12 tygodniu. Od roku staramy się o kolejne i nic. Bardzo chcemy mieć jeszcze dziecko. Czy mamy szansę? Czy po czyszczeniu w szpitalu po poronieniu mogło pójść coś nie tak, że teraz nie mogę zajść w ciążę.
Proszę o pomoc.
Z góry bardzo dziękuję.

Witam serdecznie!
Jeżeli staracie się Państwo o dziecko od 12 miesięcy, uprawiając seks 2-3 razy tygodniowo, to można rozpocząć diagnostykę niepłodności. Ze względu na wcześniejsze ciąże istnieje ryzyko wystąpienia niepłodności wtórnej. W takim przypadku zalecałabym na początku wizytę u ginekologa, który ewentualnie pokieruje całą diagnostyką.
Ze względu na przebyty zabieg łyżeczkowania, istnieje ryzyko, że mogło dojść do wystąpienia zespołu Ashermana, uniemożliwiającego zagnieżdżenie zarodka. Chcę podkreślić, że jest to tylko sugestia, którą należy wykluczyć. Być może do tej pory nie udało się zajść w ciążę z przypadku.
Pozdrawiam