Czy mam powody do niepokoju?

Moj synek od tygodnia jest bardzo niespokojny, płaczliwy, budzi się w nocy z płaczem, co wcześniej nie miało miejsca. Poszłam z nim do lekarza, po zbadaniu pediatra nie stwierdził żadnych nieprawidłowości ,ale zlecił badania krwi. Odebrałam wyniki i bardzo zaniepokoiły mnie wysokie LYM%- 73,8. Ponizej przedstawiam wszystkie wyniki morfologii i bardzo proszę o odpowiedź. WBC 9.5, LYM 7.0, MON 0.6, GRA 1.9, LYM% 73.8, MON% 5.9, GRA% 20.3, RBC 4.38, HGB 12.1, HCT 36.7 MCV 83.8, MCH 27.6 MCHC 33.O, RDW 11.6, PLT 381, MPV 7.6
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wynik morfologii Pani synka jest prawidłowy. Zakresy wartości prawidłowych parametrów morfologii dla niemowląt są inne niż dla osób dorosłych. Przewaga limfocytów wśród krwinek białych jest normą dla 11-miesięcznego niemowlęcia. Bezwzględna ilość limfocytów także nie budzi zastrzeżeń.

Pozdrawiam.