Czy mam szanse na zajście w ciążę mimo braku plemników w spermie?

Witam! Pytanie kieruje do lekarza androloga, który pomoże mi zajść w ciążę. Staram się z mężem o dziecko, ale niestety nic nie wychodzi. Zanieśliśmy badanie nasienia i okazało się, że jest to azoospermia i brak plemników w próbce. Jesteśmy załamani. Bardzo proszę o radę, co robić dalej. Zaznaczam, że mąż jak był mały, to jedno jajko uciekało mu do środka, miał operację i powiedziano, że jest wszystko ok. Jednak ono się do dziś nie rozwinęło. Ze współżyciem nie ma żadnych problemów, jednak chcielibyśmy mieć potomstwo. Czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek rady, co robić?

Witam serdecznie!
Przytoczony wynik badania wymaga dalszej diagnostyki. Konieczne jest ustalenie, czy brak aktywnych plemników spowodowany jest niedrożnością nasieniowodów czy też nieprawidłowym rozwojem jąder. Diagnostykę mogą Państwo przeprowadzić w większości poradni andrologicznych. Wspomniany przez Panią problem z jądrami nie powinien prowadzić do niepłodności. Jądra wędrujące są stosunkowo często spotykanym zaburzeniem. Prawidłowo przeprowadzony zabieg w większości przypadków umożliwia założenie rodziny.
Poniżej przesyłam link do artykułu na temat metod leczenia niepłodności męskiej.
http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?1445
Pozdrawiam