Czy masturbacją można zajść w ciążę?

Witam,
dwa tygodnie temu z moim chłopakiem uprawialiśmy dzień w dzień petting. Któregoś dnia wyznał mi on, że rano masturbował się, a wieczorem uprawialiśmy petting. Mówił mi, że umył ręce mydłem, ale być może nie dokładnie.
Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Bardzo się boję. Proszę o poradę.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedziała, że w trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH

http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl