Czy mdłości i ból brzucha mogą świadczyć o początkach ciąży?

Witam od kilku dni mam dziwne brazowe uplawy z pochwy, pobolewa mnie brzuch i czasami mam mdlosci. Z chlopakiem uprawiam stosunek przerywany wiec zachodzi ryzyko ciazy. Czym moga byc one spowodowane?? Czy powinnam jak najszybciej zglosic sie do ginekologa?? Prosze o odpowiedz
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wymagają konsultacji ginekologicznej. Przed wizytą u lekarza proszę jednak także wykluczyć/potwierdzić ciążę poprzez wykonanie testu ciążowego.