Czy miesiączka może nie wystąpić przez miesiąc?

witam, mam pytanie czy może okres nie wystąpić przez cały miesiąc?? zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie, nie biore żadnych leków co moglyby spowodować zaburzenia albo opóźnienie cyklu. Ostatnia miesiączka, która miala poczatek 23 marca była bardzo bolesna i zemdlałam. Czy pomimo wyniku negatywnego testu, moge byc w ciazy ?? czym innym moze byc to spowodowane. Zawsze mialam cykl 28 dniowy i zawsze okres byl regularny, lecz teraz nie wysta[ił tylko zatrzymał się niespodziewanie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest w tym momencie mało prawdopodobna. Brak miesiączki może wynikać z wahań hormonalnych.