Czy mieszane karmienie może wpływać na regularność miesiączek?

13 sierpnia urodziłam dziecko. do tej pory karmię ją piersią i dokarmiam mlekiem. po 6 tygodniach od porodu dostałam pierwszą miesiączkę, 20 dni później następną. teraz czekam na kolejną ale spóźnia się juz trzeci dzień. robiłam test ciążowy wyszedł negatywny, choć prawdopodobieństwo zajćia w ciąże było niewielkie. odczuwam suchość w pochwie i bóle podbrzusza jakby miesiączka miała juz nadejsc. czy mieszane karmienie moze wpływac na regularność miesiączek? czy jednak moge byc w ciązy?

Małgorzata Panek

Nieregularne karmienie piersią powoduje wahania hormonów. Ponieważ karmienie piersią nie zapobiega zajściu w ciąże, powinna Pani wykonać ponownie test ciążowy i z wynikiem udać się do swojego lekarza ginekologa.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Nieregularne karmienie może powodować wahania hormonow, co wpływa na regularność miesiączek. Karmienie piersią nie zapobiega zajściu w ciąże .
Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do swojego ginekologa.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Nieregularne karmienie może powodować wahania hormonow, co wpływa na regularność miesiączek. Karmienie piersią nie zapobiega zajściu w ciąże .
Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do swojego ginekologa.
Pozdrawiam