Czy mlekotok może świadczyć o raku szyjki macicy?

Witam!
Moja dziewczyna nie ma miesiączki od 4 tygodni. Ma upławy. Momentalnie przytyła. Jest szeroka w biodrach. Ma torbiel, ale wyjechała do pracy do Niemiec. Wczoraj z nią rozmawiałem z nią i ona twierdzi, że ją bolą sutki i leci jej z sutków prawdopodobnie mleko.

Czy to możliwe, że może mieć raka szyjki macicy?

Dzień dobry!
Wydzielina z piersi z obu sutków może być przy zaburzeniach hormonalnych, np. hiperprolaktynemii, m.in. przy gruczolaku przysadki. Jeśli wyciek jest z jednej piersi może świadczyć o nieprawidłowościach w piersi.
Przytycie i mlekotok może być po prostu ciążą. Czasami pacjentki mają krwawienia w pierwszych tygodniach, a nawet miesiącach ciąży. Mlekotok przeważnie pojawia się, jeśli już, to w II i III trymestrze ciąży.
Pańska dziewczyna powinna zgłosić się na badanie USG. Jeśli zostanie wykluczona ciąża, to takiej dolegliwości nie można pozostawić bez badania.
Mlekotok nie ma związku z rakiem szyjki macicy.
Z poważaniem