Czy mogę być w ciąży? Co oznacza taki wynik testu?

Witam serdecznie.

Mam 22 lata i obawiam się, że mogę być w ciąży. Robiłam test ale wynik był bardzo dziwny ponieważ jedna kreska była blado różowa zaś druga - taki jasny róż, wiec sama nie wiem co mam myśleć, lecz mam objawy takie jak: częste oddawanie moczu, częste zmiany nastroju, bóle w dolnej części pleców, oraz ból w dolnej części brzucha.

Witam serdecznie!

Wynik faktycznie jest wątpliwy. Być może test był wykonany za wcześnie i stężenie hormonu nie było jeszcze odpowiednio wysokie.

Sugerowałabym powtórzenie testu, albo wykonanie znacznie wiarygodniejszego testu z krwi (stężenie hormonu betaHCG).

Pozdrawiam.