Czy mogę być w ciąży po wytrysku na kołdrę?

Mój chłopak pieścił mnie palcami. W tym czasie miał wytrysk. Nie wiemy gdzie się wydostał i podział. Poczułam coś na nodze i był też widoczny na kłodrze, którą się przykryłam. Czy mogę być w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Aby doszło do ciąży nasienie musi przedostać się do dróg rodnych kobiety. To czy mogło dojść do zapłodnienia zależy od tego, czy pani narządy płciowe miały kontakt z nasieniem. Jeżeli znajdowało się wyłącznie na nodze i kołdrze, nie ma możliwości aby zaszła Pani w ciążę. Jeśli nie jest Pani w stanie sobie przypomnieć, czy plemniki znajdowały się na narządach płciowych, proponuje wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.